Gaat strijd Syrië een nieuwe fase in?
Knowledge Programme Civil Society in West Asia
Syria
Deze week besloot de Amerikaanse regering wapens te gaan leveren aan tegenstanders van het regime van Assad. Volgens de Amerikanen is er een kritische grens overschreden in het conflict door het gebruik van gifgas. Ondertussen lijkt de positie van president Bashar al-Assad eerder sterker te worden dan zwakker.
Zijn strategie om de oppositie te verdelen door in het hele land sektarisch geweld aan te wakkeren lijkt te werken. Het geweld lijkt zich nu te verspreiden over de hele regio. Het hele Midden Oosten dreigt hiermee het toneel te worden van een uitzichtloze geweldsspiraal.
Een Vandaag 2013
Het programma, dat eerst TweeVandaag heette, was voor het eerst te zien in 1993 en wordt geproduceerd door de TROS en de AVRO.